KONST / Litografier / Litografi 8135264
nr 813 5264
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, Cecilia Frisendahl (f. 1922), 76/150, Signerad, motivets mått: 39x51
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:14:25
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl